Рилски"
КОНСУЛТАЦИИ
Г Р А Ф И К З А К О Н С У Л Т А Ц И И
Начален етап – учебна 2023/2024 година – II срок
№ |
ПРЕПОДАВАТЕЛ |
ДЕН ОТ СЕДМИЦАТА И ЧАС І СМЯНА |
ДЕН ОТ СЕДМИЦАТА И ЧАС ІІ СМЯНА |
МЯСТО |
1. |
Мария Методиева |
петък 11:05 – 11:40 |
- |
201 |
2. |
Маргарита Тричкова |
понеделник 11:45 - 12:20 |
- |
202 |
3. |
Мария Кирилова |
четвъртък 11:45 - 12:20 |
- |
203 |
4. |
Цветелина Владимирова |
понеделник 11:45 - 12:20 |
- |
204 |
5. |
Симона Мирчева |
понеделник 11:45 – 12:20 |
- |
205 |
6. |
Кръстинка Атанасова |
понеделник 11:45 - 12:20 |
понеделник 17:15 - 17:50 |
109 |
7. |
Светлана Велчева |
понеделник 11:45 - 12:20 |
понеделник 17:15 - 17:50 |
110 |
8. |
Жулиета Петрова |
понеделник 11:45 - 12:20 |
понеделник 17:15 - 17:50 |
101 |
9. |
Маргарита Георгиева |
понеделник 11:45 - 12:20 |
понеделник 17:15 - 17:50 |
102 |
10. |
Невелина Венкова |
вторник 11:45 - 12:20 |
вторник 17:15 - 17:50 |
111 |
11. |
Вилма Димитрова |
четвъртък 11:55 - 12:35 |
четвъртък 17:40 - 18:20 |
210 |
12. |
Даниела Павлова |
петък 11:55 – 12:35 |
петък 12:30 – 13:10 |
209 |
13. |
Сийка Дурева |
сряда: 12:40 - 13:20 |
сряда: 12:30 – 13:10 |
206 |
14. |
Детелина Секулова |
понеделник 12:40 - 13:20 |
понеделник12:40 - 13:20 |
207 |
15. |
Мая Казанджиева |
понеделник 12:40 - 13:20 |
понеделник 12:40 - 13:20 |
108 |
16. |
Силва Младенова |
петък 11:55 - 12:35 |
петък 12:40 - 13:20 |
103 |
17. |
Анна Владимирова |
четвъртък 11:55 - 12:35 |
четвъртък 12:40 - 13:20 |
104 |
18. |
Елизабета Асенова |
вторник 11:55 - 12:35 |
вторник 12:40 - 13:20 |
105 |
19. |
Елица Цанкова |
понеделник 12:40 - 13:20 |
понеделник 12:40 - 13:20 |
106 |
20. |
Красимира Златкова |
четвъртък 11:55 - 12:35 |
четвъртък 12:40 - 13:20 |
107 |
21. |
Десислава Николова |
понеделник 12:40 -13:20 |
понеделник 12:40 -13:20 |
К-т АЕ |
22. |
Елена Младенова |
четвъртък 12:40-13:20 |
четвъртък 12:40-13:20 |
К-т АЕ |
Г Р А Ф И К З А К О Н С У Л Т А Ц И И
Прогимназиален етап – 2023/2024 учебна година - II срок
№ |
ПРЕПОДАВАТЕЛ |
ДЕН ОТ СЕДМИЦАТА І / ІІ смяна |
Място на провеждане |
ЧАС І СМЯНА |
ЧАС ІІ –СМЯНА |
1. |
Емилия Цекина |
вторник |
клуб Перото |
12:40 |
12:40 |
2. |
Валерия Божидарова |
петък/понеделник |
клуб Перото/ст. 106 |
12:40 |
12:40 |
3. |
Даниела Петрова |
вторник |
клуб Перото |
12:40 |
12:40 |
4. |
Силвия Симеонова |
понеделник |
клуб Перото |
12:40 |
12:40 |
5. |
Антонио Стоянов |
сряда |
клуб Перото |
12:40 |
12:40 |
6. |
Ирена Малинова |
петък |
МО - Англ. ез. |
12:40 |
12:40 |
7. |
Милена Методиева |
понеделник |
МО - Англ. ез. |
12:40 |
12:40 |
8. |
Силвия Спасова |
понеделник |
каб. по музика |
12:40 |
12:40 |
9. |
Ирина Китанова |
понеделник |
МО – математика |
12:40 |
12:40 |
10. |
Ирена Стойчева |
четвъртък |
МО – математика |
12:40 |
12:40 |
11. |
Боряна Велинова |
сряда/четвъртък |
МО – математика/ст. 001 |
12:40 |
12:40 |
12. |
Ивета Зарева |
петък |
МО – математика |
12:40 |
12:40 |
13. |
Петя Димитрова |
четвъртък |
каб. ИТ |
12:40 |
12:40 |
14. |
Анна Харизанова |
сряда |
МО – математика |
13:30 |
12:40 |
15. |
Йоан Савов |
сряда |
каб. - физика |
13:05 |
12:40 |
16. |
Камелия Тракийска |
четвъртък/петък |
Екоцентър |
13:20 |
12:40 |
17. |
Соня Иванова |
четвъртък |
МО - ОНГО |
12:40 |
12:40 |
18. |
Славчо Свиленов |
четвъртък |
МО - ОНГО |
12:40 |
12:40 |
19. |
Пенка Иванова |
сряда /четвъртък |
МО - ОНГО |
13:20 |
12:40 |
20. |
Мариана Славчева |
вторник/понеделник |
каб. – физика, химия |
12:40 |
12:40 |
21. |
Росица Николова |
петък |
каб. по музика |
12:40 |
12:40 |
22. |
Мариела Ивайлова |
понеделник/вторник |
ст.113 |
13:20 |
12:40 |
23. |
Емилия Методиева |
сряда |
физкултурен салон |
14:05 |
12:00 |
24. |
Валентин Аврамов |
сряда |
физкултурен салон |
12:40 |
11:00 |
25. |
Петя Ефремова |
петък |
физкултурен салон |
13:20 |
12:00 |
26. |
Петя Димитрова |
понеделник |
физкултурен салон |
10:00 |
12:40 |
27. |
Елза Сандова |
четвъртък |
физкултурен салон |
13:25 |
12:40 |