За родители

Дата на публикуване: 23.09.2021 16:01

ГРАФИК
ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЧАС НА КЛАСА
В НЕОО
учебна 2021/2022 – I срок

 Име, фамилия

Ден от седмицата за I смяна /II смяна

ЧАС

І смяна

ЧАС

ІІ смяна

Място

1

Вилма Димитрова

вторник

12:00 – 12:45

стая 201

2

Даниела Павлова

понеделник

12:00 – 12:45

стая 202

3

Сийка Дурева

понеделник

12:00 – 12:45

стая 203

4

Детелина Секулова

понеделник

12:00 – 12:45

стая 204

5

Мая Казанджиева

понеделник

12:00 – 12:45

стая 205

6

Силва Младенова

четвъртък

12:00 – 12:45

17:15 – 18:00

стая 111

7

Ирина Стоянова

сряда

12:00 – 12:45

17:15 – 18:00

стая 110

8

Лорита Иванова

сряда

12:00 – 12:45

17:15 – 18:00

стая 109

9

Боряна Кръстева

сряда

12:00 – 12:45

17:15 – 18:00

стая 101

10

Красимира Златкова

понеделник

12:00 – 12:45

17:15 – 18:00

стая 102

11

Мария Методиева

вторник

12:40 - 13:25

18:20 - 19:05

стая 105

12

Елка Манева

вторник

12:40 - 13:25

18:20 - 19:05

стая 104

13

Мария Кирилова

понеделник

12:40 - 13:25

18:20 - 19:05

стая 105

14

Мадлена Антонова

сряда

12:40 – 13:25

18:20 – 19:05

стая 106

15

Маргарита Тричкова

понеделник

12:40 - 13:25

18:20 - 19:05

стая 107

16

Кръстинка Атанасова

сряда

11:55 – 12:40

16:55 – 17:40

стая 108

17

Светлана Велчева

вторник

12:40 - 13:25

18:20 - 19:05

стая 210

18

Теодора Рангелова

сряда

12:40 - 13:25

18:20 - 19:05

стая 209

19

Снежана Величкова

вторник

12:40 - 13:25

18:20 - 19:05

стая 206

20

Жулиета Петрова

сряда

12:40 - 13:25

18:20 - 19:05

стая 207

21

Маргарита Георгиева

сряда

12:00 – 12:45

17:35 – 18:20

стая 208

22

Димитрина Боянова

четвъртък

16:45 – 17:30

стая 205

23

Красимира Миланова

четвъртък

16:45 – 17:30

стая 204

24

Людмила Пейчева

понеделник

12:45 – 13:30

16:45 – 17:30

ЦОУД партер

25

Десислава Петрова

понеделник

12:45 – 13:30

16:45 – 17:30

ЦОУД партер

26

Иванка Михайлова

понеделник

12:55 – 13:40

17:35 – 18:20

стая 206

27

Цена Рангелова

понеделник

12:55 – 13:40

17:35 – 18:20

Екоцентър

28

Македонка Петрова

вторник

12:55 – 13:40

17:35 – 18:20

ЦОУД партер

29

Елизабета Асенова

вторник

12:55 – 13:40

17:35 – 18:20

ЦОУД партер


ГРАФИК
ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЧАС НА КЛАСА
В ПЕОО
учебна 2021/2022 – І срок

Име Презиме Фамилия

Ден от седмицата

ЧАС

І смяна

ЧАС

ІІ смяна

 

Място

1

Емилия Василева Цветкова-Цекина

вторник/

четвъртък

13:20 – 14:05

18:20 – 19:05

учителска стая 

2

Евелина Йорданова Велинова

понеделник

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая 

3

Валентин Рангелов Аврамов

четвъртък

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая 

4

Мина Милева Георгиева

вторник

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая 

5

Силвия Данчева Спасова

понеделник

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая 

6

Ирена Деянова Стойчева

четвъртък

14:00– 14:45

18:20 – 19:05

учителска стая 

7

Славчо Кирилов Свиленов

петък

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая 

8

Силвия Добрева Симеонова

сряда

13:00 – 14:15

18:20 – 19:05

учителска стая 

9

Боряна Василева Велинова

понеделник

13:00 – 14:15

18:20 – 19:05

учителска стая 

10

Ирена  Малинова Вергинова

четвъртък

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая 

11

Мариана Славчева Василева

четвъртък

13:20 – 14:05

18:20 – 19:05

учителска стая 

12

Валерия Михайлова Такева

сряда

13:20 – 14:05

18:20 – 19:05

учителска стая 

13

Ирина Михайлова Китанова - Иванова

понеделник

 

13:20 – 14:05

 

18:20 – 19:05

 

учителска стая 

14

Валерия  Цветанова Божидарова

сряда/вторник

 

12:45 – 13:30

 

18:20 – 19:05

 

учителска стая 

15

Даниела Малинова Петрова

понеделник

13:20 – 14:05

18:20 – 19:05

учителска стая 

16

Пенка Венева Иванова

понеделник

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая 

17

Милена Кирилова Методиева

петък

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая 

18

Николина Иванова Лозанова

вторник

12:45 – 13:30

18:20 – 19:05

учителска стая


  1. За родители - Текуща страница
  2. За ученици