Допълнителен час на класния ръководител

Дата на публикуване: 10.09.2021 13:43
ГРАФИК
за провеждане на допълнителен час на класа в НЕОО
учебна 2022/2023 – II срок

 

Име, фамилия

Ден от седмицата за I смяна         /за II смяна

ЧАС

І смяна

ЧАС

ІІ смяна

 

Място

1

Кръстинка Атанасова

Вторник

11:45 ч.- 12:30 ч.

-

201

2

Светлана Велчева

Вторник

11:45 ч.- 12:30 ч.

-

202

3

Жулиета Петрова

Вторник

11:45 ч.- 12:30 ч.

-

203

4

Маргарита Георгиева

Понеделник

11:45 ч.- 12:30 ч.

-

204

5

Невелина Венкова

Вторник

11:45 ч.- 12:30 ч.

-

205

6

Вилма Димитрова

Сряда

11:45 ч.- 12:30 ч.

17:15 ч.- 18:00 ч.

210

7

Даниела Павлова

Понеделник

11:45 ч.- 12:30 ч.

17:15 ч.- 18:00 ч.

209

8

Сийка Дурева

Понеделник

11:45 ч.- 12:30 ч.

17:15 ч.- 18:00 ч.

206

9

Детелина Секулова

Четвъртък

11:45 ч.- 12:30 ч.

17:15 ч.- 18:00 ч.

207

10

Мая Казанджиева

Четвъртък

11:45 ч.- 12:30 ч.

17:15 ч.- 18:00 ч.

108

11

Силва Младенова

Петък

11:55 ч.- 12:40 ч.

17:40 ч.- 18:25 ч.

110

12

Анна Владимирова

Сряда

11:55 ч.- 12:40 ч.

17:40 ч.- 18:25 ч.

Уч. стая

13

Елизабета Асенова

Петък

11:55 ч.- 12:40 ч.

17:40 ч.- 18:25 ч.

Уч. стая

14

Елица Цанкова

Вторник

12:40 ч.- 13:25 ч.

12:40 ч.- 13:25 ч.

Уч. стая

15

Красимира Златкова

Вторник

12:40 ч.- 13:25 ч.

12:40 ч.- 13:25 ч.

Уч. стая

16

Мария Методиева

Сряда

12:40 ч.- 13:25 ч.

18:25 ч.- 19:10 ч.

Уч. стая

17

Елка Манева

Понеделник

12:40 ч.- 13:25 ч.

18:25 ч.- 19:10 ч.

Уч. стая

18

Мария Кирилова

Понеделник

12:40 ч.- 13:25 ч.

18:25 ч.- 19:10 ч.

Уч. стая

19

Цветелина Владимирова

Сряда

11:55 ч.- 12:40 ч

17:40 ч.- 18:25 ч.

106

20

Маргарита Тричкова

Сряда

11:55 ч.- 12:40 ч.

17:40 ч.- 18:25 ч.

107

21

Димитрина Боянова

Четвъртък

12:45 ч.- 13:30 ч.

16:45 ч.- 17:30 ч.

004

22

Красимира Миланова

Четвъртък

12:45 ч.- 13:30 ч.

16:45 ч.- 17:30 ч.

005

23

Десислава Петрова

Четвъртък

12:55 ч.- 13:40 ч.

17:35 ч.- 18:20 ч.

006

24

Людмила Пейчева

Четвъртък

12:55 ч.- 13:40 ч.

17:35 ч.- 18:20 ч.

007

25

Цена Рангелова

Понеделник

12:55 ч.- 13:40 ч.

17:35 ч.- 18:20 ч.

Екоцентър

26

Иванка Михайлова

Понеделник

12:55 ч.- 13:40 ч.

17:35 ч.- 18:20 ч.

208

27

Македонка Червенкова

Вторник

-

16:45 ч.-17:30 ч.

201

28

Димитрина Йоргова

Вторник

-

16:45 ч.- 17:30 ч.

203

29

Мария Алексова

Вторник

-

16:45 ч.- 17:30 ч.

202


ГРАФИК

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛЕН ЧАС НА КЛАСА И ПРИЕМНО ВРЕМЕ В ПЕОО
учебна 2022/2023 – ІI срок

Име Презиме Фамилия

Място на провеждане

Ден от седмицата

ЧАС

І смяна

ЧАС

ІІ смяна

1.      

Даниела Петрова

Клуб “Перото”

Вторник

11:10

16:55

2.      

Пенка Иванова

Кабинет по история

Вторник

11:10

16:55

3.      

Милена  Методиева

Учителска стая

Сряда

11:10

16:55

4.      

Валерия Цветанова

Клуб “Перото”

Петък

11:10

16:55

5.      

Емилия  Цекина

Клуб “Перото”

Вторник

10:25

16:10

6.      

Евелина Велинова

Учителска стая

Вторник

10:25

16:10

7.      

Мина Милева

МО "Английски език"

Вторник

11;10

16;55

8.      

Силвия Спасова

Учителска стая

Вторник

08:35

14:20

9.      

Ирена Стойчева

МО “Математика и ИТ”

Понеделник

12:00

13:30

10.   

Славчо Свиленов

Кабинет по история

Вторник

09.25

15.10

11.   

Силвия Симеонова

Клуб “Перото”

Понеделник

09.25

15.10

12.   

Боряна Василева

МО "Математика и ИТ"

Вторник

11:10

16:55

13.   

Ирена Малинова

Учителска стая

Четвъртък

12:00

17:30

14.   

Мариана Славчева

Учителска стая

Сряда

11:05

16:55

15.   

Ивета Зарева

Учителска стая

понеделник

10:25

16:10

16.   

Анна Харизанова

103 стая

Петък

12:00

17:40

17.   

Ирина Китанова

Кабинет “Математика и ИТ”

Сряда

09:25

15:10

18.   

Петя Димитрова

Компютърен кабинет

Четвъртък

11:55

17:40



  1. Допълнителен час на класния ръководител - Текуща страница
  2. КОНСУЛТАЦИИ