Рилски"
Гражданска защита и БДП
ГРАФИК
НА ЧАСОВЕТЕ ПО БДП В НЕОО
учебна 2023/2024 година – II учебен срок
клас |
|
преподавател |
февруари |
март |
април |
май |
юни |
І
|
а |
Мария Методиева |
|
12.03. |
16.04.; 23.04. |
14.05. |
|
б |
Маргарита Тричкова |
12.02. |
11.03. |
15.04 |
13.05 |
|
|
в |
Мария Кирилова |
12.02. |
11.03. |
15.04. |
13.05. |
|
|
г |
Цв. Владимирова |
12.02. |
11.03. |
15.04. |
13.05. |
|
|
д |
Симона Мирчева |
|
13.03. |
17.04.; 24.04. |
15.05. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІ
|
а |
Кръстинка Атанасова |
|
18.03. |
15.04.. |
13.05. |
|
б |
Светлана Велчева |
|
18.03 |
15.04. |
13.05. |
|
|
в |
Жулиета Петрова |
|
18.03. |
15.04. |
13.05. |
|
|
г |
Маргарита Георгиева |
|
18.03. |
15.04. |
13.05. |
|
|
д |
Невелина Венкова |
|
18.03. |
15.04. |
13.05. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІІ
|
а |
Вилма Димитрова |
20.02. |
26.03. |
23.04. |
|
|
б |
Даниела Павлова |
20.02. |
26.03. |
23.04. |
|
|
|
в |
Сийка Дурева |
12.02. |
25.03. |
22.04. |
|
|
|
г |
Детелина Секулова |
12.02. |
25.03. |
22.04. |
|
|
|
д |
Мая Казанджиева |
12.02. |
25.03. |
22.04. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІV
|
а |
Силва Младенова |
13.02. |
12.03. |
|
14.05. |
|
б |
Анна Владимирова |
|
11.03. |
22.04. |
13.05. |
|
|
в |
Елизабета Асенова |
26.02. |
11.03. |
|
13.05. |
|
|
г |
Елица Цанкова |
20.02. |
19.03. |
|
14.05. |
|
|
д |
Красимира Златкова |
26.02. |
11.03. |
|
13.05. |
|
ГРАФИК
НА ЧАСОВЕТЕ ПО ГЗ В НЕОО
учебна 2023/2024 година – II учебен срок
клас |
|
преподавател |
февруари |
март |
април |
май |
юни |
І
|
а |
Мария Методиева |
27.02. |
19.03. |
|
|
|
б |
Маргарита Тричкова |
26.02. |
18.03. |
|
|
|
|
в |
Мария Кирилова |
26.02. |
18.03. |
|
|
|
|
г |
Цв. Владимирова |
26.02. |
18.03. |
|
|
|
|
д |
Симона Мирчева |
28.02. |
20.03. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІ
|
а |
Кръстинка Атанасова |
|
|
08.04; 29.04. |
|
|
б |
Светлана Велчева |
|
|
08.04; 29.04. |
|
|
|
в |
Жулиета Петрова |
|
|
08.04; 29.04. |
|
|
|
г |
Маргарита Георгиева |
|
|
08.04; 29.04. |
|
|
|
д |
Невелина Венкова |
|
|
08.04; 29.04. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІІ
|
а |
Вилма Димитрова |
|
19.03. |
|
14.05 |
|
б |
Даниела Павлова |
|
19.03. |
|
14.05. |
|
|
в |
Сийка Дурева |
|
18.03. |
|
13.05. |
|
|
г |
Детелина Секулова |
|
18.03. |
|
13.05. |
|
|
д |
Мая Казанджиева |
|
18.03. |
|
13.05. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІV
|
а |
Силва Младенова |
20.02. |
|
23.04. |
|
|
б |
Анна Владимирова |
12.02. |
|
15.04. |
|
|
|
в |
Елизабета Асенова |
04.03. |
|
15.04. |
|
|
|
г |
Елица Цанкова |
05.03. |
|
16.04. |
|
|
|
д |
Красимира Златкова |
04.03. |
|
15.04. |
|
|
Г Р А Ф И К
НА ЧАСОВЕТЕ ПО БДП В ПЕОО
учебна 2023/2024 година– II учебен срок
|
|
|
X |
XI |
XII |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
V |
а |
Силвия Спасова |
|
|
|
|
27.02 |
|
23.04. |
|
|
б |
Боряна Василева |
|
|
|
|
|
11.03. |
22.04. |
|
|
|
в |
Силвия Спасова |
|
|
|
|
26.02. |
|
22.04. |
|
|
|
г |
Валентин Аврамов |
|
|
|
|
19.02. |
|
|
|
03.06. |
|
д |
Валентин Аврамов |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||||||
VІ |
а |
Боряна Василева |
|
|
|
|
16.02. |
|
12.04. |
|
|
б |
Ирена Малинова |
|
|
|
|
22.02. |
|
25.04. |
|
|
|
в |
Боряна Василева |
|
|
|
|
13.02. |
|
09.04. |
|
|
|
г |
Ирена Малинова |
|
|
|
|
27.02. |
|
16.04. |
|
|
|
д |
Мариана Славчева |
|
|
|
|
09.02. |
|
19.04. |
|
|
|
е |
Мариана Славчева |
|
|
|
|
21.02. |
|
17.04. |
|
|
|
|
|||||||||||
VІІ |
а |
Пенка Иванова |
|
|
|
|
22, 29.02. |
|
|
|
|
б |
Милена Методиева |
|
|
|
|
|
29.03. |
|
|
|
|
в |
Даниела Петрова |
|
|
|
|
26.02. |
|
|
|
03.06. |
|
г |
Пенка Иванова |
|
|
|
|
20, 27.02. |
|
|
|
|
|
д |
Милена Методиева |
|
|
|
|
16, 25.02. |
|
|
|
|
|
е |
Даниела Петрова |
|
|
|
|
27.02. |
|
|
|
04.06. |
Г Р А Ф И К
НА ЧАСОВЕТЕ ПО ГРАЖДАНСКА ЗДАЩИТА В ПЕОО
учебна 2023/2024 година– II учебен срок
клас |
|
ръководител |
X |
XI |
XII |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
V |
а |
Емилия Цекина |
|
|
|
|
08.02. |
22.03. |
18.04. |
|
|
б |
Соня Иванова |
|
|
|
|
12.02. |
04.03. |
|
|
|
|
в |
Анна Харизанова |
|
|
|
|
06.02. |
12.03. |
|
|
|
|
г |
Ирена Стойчева |
|
|
|
|
|
18.03. |
08.04. |
|
|
|
д |
Йоан Савов |
|
|
|
|
15.02. |
22.03. |
11.04. |
|
|
|
|
|||||||||||
VІ |
а |
Славчо Свиленов |
|
|
|
|
|
15.03 |
15.04. |
|
|
б |
Силвия Симеонова |
|
|
|
|
22.02. |
21.03 |
|
|
|
|
в |
Боряна Василева |
|
|
|
|
27.02. |
19.03 |
23.04 |
|
|
|
г |
Ирена Малинова |
|
|
|
|
20.02. |
19.03 |
|
|
|
|
д |
Мариана Славчева |
|
|
|
|
23.02. |
15.03 |
|
|
|
|
е |
Ивета Зарева |
|
|
|
|
28.02. |
|
10.03. |
|
|
|
|
|||||||||||
VІІ |
а |
Ирина Китанова |
|
|
|
|
|
05.03./19.03. |
|
|
|
б |
Петя Димитрова |
|
|
|
|
|
08.03./15.03. |
|
|
|
|
в |
Даниела Петрова |
|
|
|
|
|
11.03./25.03. |
|
|
|
|
г |
Пенка Иванова |
|
|
|
|
|
05.03 |
23.04. |
|
|
|
д |
Милена Методиева |
|
|
|
|
09/ 23.02. |
|
|
|
|
|
е |
Валерия Цветанова |
|
|
|
|
|
05.03./19.03. |
|
|
|