LONGMAN COMPETITION

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА УПОРИТИЯ ТРУД НА УЧАСТНИЦИТЕ В ЧЕТВЪРТОТО СЪСТЕЗАНИЕ

LONGMAN COMPETITION И ТЕХНИТЕ ВСЕОТДАЙНИ УЧИТЕЛИ -

ДЕСИСЛАВА НИКОЛОВА,

МИЛЕНА МЕТОДИЕВА,

МИНА МИЛЕВА!


             Финалисти за участие в национален кръг, 18 март 2017 г.

 

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

 

Ниво

Клас

Точки

Anna-Maria   Metodieva

PTE Young Learners

Firstwords

4th

80

Victoria   Siveva

PTE Young Learners

Firstwords

4th

80

Kristian   Stoyanov

PTE Young Learners

Firstwords

4th

80

Lora   Minkova

PTE Young Learners

Firstwords

4th

80

Antonia   Kirilova

PTE Young Learners

Firstwords

4th

78

Kaloyan   Lechev

PTE Young Learners

Firstwords

4th

78

Atanas   Nestorov

PTE Young Learners

Firstwords

4th

76

Victoria Paneva

PTE Young Learners

Firstwords

4th

76

Evan Ivanov

PTE Young Learners

Firstwords

4th

76

 

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

 

Ниво

Клас

Точки

Alexander Spasov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th

77

Hristina Krumova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th

77

Alexandra Tarandzhijska

PTE Young Learners

Quickmarch

6th

76

 

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

 

Ниво

Клас

Точки

Alexandra Angelova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th

78

Alexandra Naidenova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th

77

 

Резултати от вътрешноучилищен кръг, 21 януари 2017 г - Резултати 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО LONGMAN COMPETITION 2015

 

Училище

OУ „Св, Иван Рилски”

Адрес

кв, „Монте Карло” 1, гр, Перник

Лице за контакт/отговорен учител

Милена Методиева

Телефон

0879 010731

Email

mimi_royal@yahoo,com

Критерии за оценка, категории FIRSTWORDS, SPRINGBOARD, QUICKMARCH и BREAKTHROUGH

- Passот 48 до 60 точки

- PasswithMeritот 61 до 69 точки

- Pass with Distinction от 70 до 80 точки

Критерии за оценка, категории Level 1, Level 2, Level 3 и level 4

- Passот 45 до 56 точки

- PasswithMeritот 57 до 64 точки

- Pass with Distinction от 65 до 75 точки

допуснати до национален кръг участници:

в категории FIRSTWORDS и SPRINGBOARDс минимум резултат 78 точки

в категорииQUICKMARCH и BREAKTHROUGHс минимум 75 точки

в категорииLevel 1 и Level 2 с минимум 72 точки

в категорииLevel 3 и Level 4 с минимум 68 точки


Финалисти за участие в национален кръг, 28 март 2015 г.

Firstwords

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

PTE Young Learners

или

PTE General

Ниво

Клас

Точки

 

Monica Georgieva Emanoilova

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

78

 

Aleksandra Asenova Tarandzhijska

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

78

Springboard

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

PTE Young Learners

или

PTE General

Ниво

Клас

Точки

 

Svilen Svilenov Vasilev

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

80

 

Yana Plamenova Yordanova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

78

 

Aleksandra Dimitrova Naidenova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

78

 

Stiliyan Stefanov Vasilev

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

78

Quickmarch

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

PTE Young Learners

или

PTE General

Ниво

Клас

Точки

 

Valeri Petrov Aleksandrov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

80

 

Aleksandrina Borislavova Marinova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

78

 

Maria Aleks Sirakova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

78


Breakthrough

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

PTE Young Learners

или

PTE General

Ниво

Клас

Точки

 

Eleazara Aleksandrova Aleksandrova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

78

 

Maria Metodieva Boyanova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

78

 

Victor Danielov Boichev

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

77

 

Vanesa Edmond Videnova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

75

 

David Krasimirov Dobrenov

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

75


Резултат от вътрешноучилищен кръг, 24 януари 2015 г.

Firstwords

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

PTE Young Learners

или

PTE General

Ниво

Клас

Точки

 

Monica Georgieva Emanoilova

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

78

 

Aleksandra Asenova Tarandzhijska

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

78

 

Mihaela Ivailova Velkova

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

76

 

Ralitsa Ivailova Stanimirova

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

76

 

Martin Nikolaev Dobrev

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

76

 

Aleksandar Lubomirov Spasov

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

76

 

Deyan Kirilov Sazdov

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

74

 

Katrin Chavdarova Dobrinova

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

74

 

Martin Kostadinov Krumkov

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

74

 

Martin Yosifov Stoyanov

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

74

 

Kristiana Petrova Takova

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

72

 

Bozhidar Ivailov Stoyanov

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

70

 

Elitsa Biserova Parvanova

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

70

 

Gergana Kirilova Aneva

PTE Young Learners

Firstwords

4th grade

62

Springboard

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

PTE Young Learners

или

PTE General

Ниво

Клас

Точки

 

Svilen Svilenov Vasilev

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

80

 

Yana Plamenova Yordanova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

78

 

Aleksandra Dimitrova Naidenova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

78

 

Stiliyan Stefanov Vasilev

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

78

 

Aleksandra Vladimirova Angelova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

75

 

Ivaila Lyudmilova Arnaudova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

75

 

Stefaniya Dimitriu Bibidaki

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

74

 

Anzhelika Irinina Ivanova

PTE Young Learners

Springboard

5th gr

73

 

Miroluba Zdravkova Nikolova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

72

 

Aleksandra Kamenova Ivanova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

72

 

Kaloyan Tsvetelinov Stanoev

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

68

 

Miloslav Mirchev

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

68

 

Beatris Stoyanova Toteva

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

62,5

 

Ivan Victorov Tsibulko

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

57,5

 

Lora Georgieva Boyanova

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

52

 

Ivailo Stoyanov Totev

PTE Young Learners

Springboard

5th grade

52

 

Erin Dzheihan Ravala

PTE Young Learners

Springboard

5th gr

49,5

Quickmarch

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

PTE Young Learners

или

PTE General

Ниво

Клас

Точки

 

Valeri Petrov Aleksandrov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

80

 

Aleksandrina Borislavova Marinova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

78

 

Maria Aleks Sirakova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

78

 

Elena Yordanova Yordanova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

74

 

Antoan Krasimirov Ivailov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

74

 

Anzhela Nikolaeva Vasileva

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

74

 

Victoria Robert Oprikova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

73

 

Slavi Krumov Asenov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

73

 

Deyan Krasimirov Ivanov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

72

 

Nadezhda Kaloyanova Kaloyanova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

72

 

Maria Ivailova Mitova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

71,5

 

Beatris Vladimirova Dzhambazka

PTE Young Learners

Quickmarch

6th

grade

70

 

Maria Plamenova Dimitrova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

68,5

 

Kaloyan Kalinov Naidenov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

67,5

 

Kaloyan Iliyanov Tsanov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

66,5

 

Maksimiliano Ventsislavov Stanimirov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

66,5

 

Stefan Stefanov Daskalov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

66

 

Hristina Petrova Petrova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

65,5

 

Radoslav Dimitrov Mihailov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

64

 

Miroslav Ivailov Nikolov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

63

 

Kalina Romeova Todorova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

63

 

Yoana Svetoslavova Stoilova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

56

 

Alek Isam Ali

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

54,5

 

Anzhel Ivailov Ivanov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

49,5

 

Nikol Rumenova Nenkova

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

41

 

Ivan Ivanov Borisov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

27,5

 

Asen Angelov Petrov

PTE Young Learners

Quickmarch

6th grade

10

Breakthrough

Име и фамилия на участник

/изписани на латиница/

Категория

PTE Young Learners

или

PTE General

Ниво

Клас

Точки

 

Eleazara Aleksandrova Aleksandrova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

78

 

Maria Metodieva Boyanova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

78

 

Victor Danielov Boichev

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

77

 

Vanesa Edmond Videnova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

75

 

David Krasimirov Dobrenov

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

75

 

Aleksandar Biserov Milev

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

52

 

Boris Aleksandrov Vasilev

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

51

 

Victoria Ivo Evlogieva

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

50

 

Ivanela Kirilova Ivanova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

48

 

Gabriela Yordanova Borisova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

47,5

 

Lachezar Borisov Bonchev

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

41

 

Dariela Rosenova Spasova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

41

 

Tsvetelina Ivailova Mircheva

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

39

 

Anna Ivova Moskova

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

39

 

Georgi Mihailov Mihailov

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

34

 

Dimitar Milkov Rangelov

PTE Young Learners

Breakthrough

7th grade

24

НА КЛАСИРАЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ ЗА ОБЛАСТНИЯ КРЪГ НА ОЛИМПИАДА ПО АСТРОНОМИЯ, VІ КЛАС

УЧЕБНА 2014/2015 ГОДИНА                                                                                             

Трите имена

точки

1

Ива Иванова Георгиева

59

2

Деян Миленов Милчев

55,5

3

Васил Ивайлов Стоянов

51

4

Мария Пламенова Димитрова

49

5

Мариан Стоянов Ибришимов

42

6

Ванеса Ивайлова Гърбонова

40

7

Беатрис Мартинова Христова

39,5

8

Константин Калоянов Димитров

33,5

9

Дарио Пламенов Миланов

33

10

Мирослав Ивайлов Николов

32

11

Антоан Красимиров Ивайлов

31

КЛАСИРАЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ ОТ ОБЩИНСКИЯ ЗА ОБЛАСТНИЯ КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ – VІІ КЛАС

 

УЧЕБНА 2014/2015 ГОДИНА                                                                                   

Трите имена

РЕЗУЛТАТ

 

Диана Сергеева Александрова

95

 

Адела Василева Иванова                                          

95

 

Димитър Милков Рангелов

95

 

Георги Любомиров Петров

95

 

Любослава Адрианова Любенова

95

 

Елеазара Александрова Александрова

91

 

Жулиет Борисова Цилева

81

 

Дарин Иванов Тодоров

77,5

 

Дариела Росенова Спасова

75

КЛАСИРАЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ ОТ ОБЩИНСКИЯ ЗА ОБЛАСТНИЯ КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА – VІІ КЛАС

УЧЕБНА 2014/2015 ГОДИНА                                                                                   

Трите имена

РЕЗУЛТАТ

 

Димитър Милков Рангелов

89,5

 

Георги Любомиров Петров

89,5

 

Диана Сергеева Александрова

89,5

 

Денис Север Мурати

87,5

 

Адела Василева Иванова

86

 

Александра Димитрова Симеонова

78,5

Още статии...