ОЛИМПИАДА по Техническо чертане

Общински кръг на олимпиадите в училищата от област Перник
Начало на олимпиадата:09.02.2019 09:00 ч.
Край на олимпиадата:09.02.2019 13:00 ч.
Краен срок за записване:04.02.2019 17:00 ч.
Явяване на учениците за олимпиадата:08:30 ч.

ОЛИМПИАДА по Биология и здравно образование

Общински кръг на олимпиадите в училищата от област Перник
Начало на олимпиадата:26.01.2019 09:00 ч.
Край на олимпиадата:26.01.2019 13:00 ч.
Краен срок за записване:21.01.2019 17:00 ч.
Явяване на учениците за олимпиадата:08:30 ч.

ОЛИМПИАДА ПО ФИЗИКА

Общински кръг на олимпиадите в училищата от област Перник
Начало на олимпиадата:12.01.2019 14:00 ч.
Край на олимпиадата:12.01.2019 18:00 ч.
Краен срок за записване:07.01.2019 17:00 ч.
Явяване на учениците за олимпиадата:13:30 ч.

ОЛИМПИАДА ПО БЕЛ

Общински кръг на олимпиадите в училищата от област Перник
Начало на олимпиадата:16.12.2018 09:00 ч.
Край на олимпиадата:16.12.2018 11:00 ч.
Краен срок за записване:11.12.2018 17:00 ч.
Явяване на учениците за олимпиадата:08:30 ч.

ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА

Общински кръг на олимпиадите в училищата от област Перник
Начало на олимпиадата:15.12.2018 09:00 ч.
Край на олимпиадата:15.12.2018 13:00 ч.
Краен срок за записване:11.12.2018 17:00 ч.
Явяване на учениците за олимпиадата:08:30 ч.

Име Презиме Фамилия Клас Резултат в точки за IV-VIII клас
1 Георги  Емилов Колев ІV Д 21
2 Лора  Мартинова Валериева ІV Г 21
3 Мартин Бисер Ковачки ІV Б 20
4 Валентин Николаев Гешев ІV Г 20
5 Симеон Красимиров Йорданов ІV Г 18.5
6 Даниел Юлианов Йотов ІV Б 18
7 Виктор Андреев Ангелов ІV Г 17
8 Мария  Николаева Брънзова ІV Б 7
9 Велизар Радославовов Василев ІV Б 5.5
10 Калоян Мариянов Лечев V А 11.5
11 Виктория Владимирова Панева V Г 9.5
12 Кристияна Стефанова Еринина V Г 8
13 Давид Лъчезаров Христов V Б 7
14 Ивайло  Костадинов Пачов V Е 5.5
15 Георги  Калоянов Калоянов V Б 3.5
16 Венислав Весков Благоев V Е 3
17 Стилян Росенов Гебрев V Е 2.5
18 Симеон Росенов Гебрев V Е 2.5
19 Евън Иванов V А 2
20 Ивайло  Петров V Б 1
21 Калина Ангелова Петрова V Д 1
22 Даниел Георгиев V Е 0.5
23 Яна  Стоянова  Топузова V Б 0.5
24 Никола Николаев Георгиев V В 0.5
25 Теодора Бориславова Борисова VІ Б 2.5
26 Виктория Миткова Димитрова VІ А 1.5
27 Магдалена Александрова Георгиева VІ В 1
28 Йоана Антонова Такова VІ В 1
29 Милен Николаев Милчев VІ Б 0.5
30 Калоян Стоянов VІ Д 0.5
31 Мартин Михайлов Николаев VІ Д 0.5
32 Никол Светославова Георгиева VІ Б 0.5
33 Виктория Владимирова Христова VІ В 0.5
34 Рая Антонова Такова VІ В 0.5
35 Савина Станиславова Станимирова VІ А 0.5
36 Александра Асенова Таранджийска VІІ Е 19.5
37 Йоан  Десиславов Байчев VІІ Д 19.5
38 Савина Светославова Михайлова VІІ Е 18
39 Ивана Владиславова Гонева VІІ Б 17.5
40 Мартин Веселинов Николаев VІІ Е 16.5
41 Христина Лъчезарова Крумова VІІ Г 16
42 Катрин Чавдарова Добринова VІІ А 13
43 Ивета Емилова Ваклинова VІІ Б 10
44 Алекс Костова Манова VІІ Г 9
45 Мария  Симеонова Богданова VІІ Е 8.5
46 Мартин Светославов Любомиров VІІ Е 8
47 Мартин Йосифов Стоянов VII E 8
48 Божидар Ивайлов  Стоянов VІІ Б 7.5
49 Ралица  Ивайлова Станимирова VІІ Б 7
50 Гергана Кирилова Анева VІІ А 6
51 Евгени  Миленов Георгиев VІІ Е 4.5
52 Ивелина Димитрова Григорова VІІ Е 4.5
53 Деян  Красимиров Стоянов VІІ Б 4
54 Владислав Владимиров  Славчев VІІ В 4
55 Габриела Симеонова Николова VІІ В 3.5
56 Михаил  Илиев Иванов VІІ А 2.5
57 Анджелина Ивайлова Винчова VІІ Е 2
58 Никола Горанов VII Б 1.5
59 Теодора Тодорова Карталова VІІ А 0.5
Още статии...