ПОБЕДИТЕЛИТЕ В КОЛЕДНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО МАТЕМАТИКА

                             

 

 

                                                                          ПЪРВИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

2

Розмари Владиславова Иванова

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

97

4

Божана Иванова Боянова

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

94

5

Елица Петрова Русева

ОУ "Св.Иван Рилски"

Перник

92

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                           ВТОРИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

3

Михаил Митков Каменов

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

26

4

Иво Мриославов Савов

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

25

 

                                                                         ТРЕТИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

2

Симеон Красимиров Йорданов

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

34

3

Лора Мартинова Валериева

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

33

4

Валентин Николаев Гешев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

30

4

Георги Емилов Колев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

30

 

                                                                        ЧЕТВЪРТИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

1

Камен Митков Каменов

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

50

 

 

                                                                         ШЕСТИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

1

Йоан Десиславов Байчев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

41

 

 

                                                                         СЕДМИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

1

Стилиян Стефанов Василев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

74

2

Александра Димитрова Найденова

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

64

4

Йоан Веселинов Денчев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

24

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО ПО МАТЕМАТИКА "МИХАИЛ СОТИРОВ"

Протокол-резултати

 

Класиране на Коледното състезание по математика

 

Първи клас

3 място

Георги Георгиев Радосветов

52 точки

 

Втори клас

2 място

Лора Мартинова Валериева

57 точки

3 място

Георги Емилов Колев

46 точки

 

Четвърти клас

1 място

Деница Милетиева Василева

42 точки

3 място

Николай Красимиров Йорданов

32 точки

3 място

Явор Юлианов Механджийски

32 точки

Пети клас

3 място

Даниел Росенов Рударски

29 точки

 

Шести клас

1 място

Александра Димитрова Найденова

51 точки

3 място

Йоан Веселинов Денчев

35 точки

 

Седми клас

1 място

Михаел Радостинов Сергиев

52 точки

1 място

Слави Крумов Асенов

52 точки

2 място

Мариан Стоянов Ибришимов

49 точки

3 място

Деян Милчев

42 точки

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ МС "МИХАИЛ СОТИРОВ"

РЕЗУЛТАТИ ОТ МС "МИХАИЛ СОТИРОВ"

Великденско математическо състезание - КЛАСИРАНЕ

І КЛАС

 

ІІ МЯСТО - БОЖАНА КАЛИНОВА НАЙДЕНОВА

 

ІV МЯСТО - ЛОРА МАРТИНОВА ВАЛЕРИЕВА

 

ІІІ КЛАС

 

І МЯСТО - ДЕНИЦА ВАСИЛЕВА

ІІ МЯСТО - НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ

 

V КЛАС

 

ІІІ МЯСТО - СТИЛИЯН ВАСИЛЕВ

V МЯСТО - ВИЛИЯНА РУМЕНОВА

 

VІ КЛАС

І МЯСТО - ДЕЯН МИЛЧЕВ

 

VІІ КЛАС

 

ІІІ МЯСТО - ГЕОРГИ МИХАЙЛОВ

Още статии...