ПОБЕДИТЕЛИТЕ ВЪВ ВЕЛИКДЕНСКОТО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ

 

 

 

ПОЗДРАВЛЕНИЯ за класираните участници,

млади математици във Великденското математическо състезание:

 

І клас

ІІІ място – Елица Петрова Русева – 67 точки

 

ІІ клас

І място – Ива Юриева Любомирова – 46 точки

ІІ място – Михаил Митков Каменов – 43 точки

 

ІІІ клас

І място – Лора Мартинова Валериева – 59 точки

ІІ място – Георги Емилов Колев – 54 точки

V място – Симеон Красимиров Йорданов – 46 точки

 

ІV клас

V място – Камен Митков Каменов – 36 точки

 

V клас

ІІІ място – Александра Христова Христова – 33 точки

 

VІ клас

ІІ място – Йоан Десиславов Байчев – 50 точки

 

VІІ клас

І място - Николай Ангелов Петров – 49 точки

ІV място – Йоан Веселинов Денчев – 30 точки

 

ВИНАГИ В ПЪРВИТЕ РЕДИЦИ!

НАГРАЖДАВАНЕ:

Класиралите се на първите три места се награждават с медали и грамоти;

Класираните до пето място включително се награждават с грамоти;

Награждаване на 10.05.2017г., сряда, 13:30 часа в

сградата на ГПЧЕ "Симеон Радев",

видеозала, 2-ри етаж.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОБЕДИТЕЛИТЕ В КОЛЕДНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО МАТЕМАТИКА

                             

 

 

                                                                          ПЪРВИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

2

Розмари Владиславова Иванова

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

97

4

Божана Иванова Боянова

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

94

5

Елица Петрова Русева

ОУ "Св.Иван Рилски"

Перник

92

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                           ВТОРИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

3

Михаил Митков Каменов

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

26

4

Иво Мриославов Савов

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

25

 

                                                                         ТРЕТИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

2

Симеон Красимиров Йорданов

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

34

3

Лора Мартинова Валериева

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

33

4

Валентин Николаев Гешев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

30

4

Георги Емилов Колев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

30

 

                                                                        ЧЕТВЪРТИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

1

Камен Митков Каменов

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

50

 

 

                                                                         ШЕСТИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

1

Йоан Десиславов Байчев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

41

 

 

                                                                         СЕДМИ КЛАС

 

МЯСТО

Име, презиме, фамилия

Училище

Град/село

точки

1

Стилиян Стефанов Василев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

74

2

Александра Димитрова Найденова

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

64

4

Йоан Веселинов Денчев

ОУ "Св. Иван Рилски"

Перник

24

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО ПО МАТЕМАТИКА "МИХАИЛ СОТИРОВ"

Протокол-резултати

 

Класиране на Коледното състезание по математика

 

Първи клас

3 място

Георги Георгиев Радосветов

52 точки

 

Втори клас

2 място

Лора Мартинова Валериева

57 точки

3 място

Георги Емилов Колев

46 точки

 

Четвърти клас

1 място

Деница Милетиева Василева

42 точки

3 място

Николай Красимиров Йорданов

32 точки

3 място

Явор Юлианов Механджийски

32 точки

Пети клас

3 място

Даниел Росенов Рударски

29 точки

 

Шести клас

1 място

Александра Димитрова Найденова

51 точки

3 място

Йоан Веселинов Денчев

35 точки

 

Седми клас

1 място

Михаел Радостинов Сергиев

52 точки

1 място

Слави Крумов Асенов

52 точки

2 място

Мариан Стоянов Ибришимов

49 точки

3 място

Деян Милчев

42 точки

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ МС "МИХАИЛ СОТИРОВ"

РЕЗУЛТАТИ ОТ МС "МИХАИЛ СОТИРОВ"

Още статии...