конкурс за рисунка приказка за доброто

БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОНЦЕРТ

Уважаеми родители и приятели, на 29.04.2015 г. от 17:30 ч. в ОДК ще се състои благотворителен концерт с участието на талантливи ученици от ОУ "Св. Иван Рилски" гр. Перник.

    Станете част от нашата инициатива и дарете средства за деца в неравностойно положение.

    Нека заедно направим добро и дарим щастие на децата.

ПРОБЕН ИЗПИТ ПО МАТЕМАТИКА

   Основно училище „ Свети Иван Рилски „ – гр. Перник

Пробен изпит по

Математика за 7 клас

Дата на провеждане на изпита

25.04. 2015 г. от 10:00 ч

в cградата на ОУ „ Свети Иван Рилски”-Перник

Какво включва пробният изпит ?

Изпитът е в 2 модула :

  1. Тест, модул за национално външно оценяване ( 65 т. ) – 60 мин.
  2. Допълнителен модул – 4 задачи с отворен отговор ( 35 т.) – 90 мин.

             ТАКСА: 10 ЛВ.

     ЗАЯВКИ: при    г-жа Милица Александрова

                                   г-жа Галина Велинова

                                   г-жа Соня Пеева      

Longman Competition

РЕЗУЛТАТИ

ОТ НАЦИОНАЛНИЯ КРЪГ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Longman Competition

ПРОВЕДЕНО НА 28 МАРТ 2015 г.

КАТЕГОРИЯ: PTE Young Learners Springboard

РЕЗУЛТАТИ

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ПООЩРИТЕЛНАТА НАГРАДА НА

УЧЕНИЧКАТА

МОНИКА ГЕОРГИЕВА ЕМАНОИЛОВА - ІV КЛАС, 78 ТОЧКИ

И НЕЙНАТА ПРЕПОДАВАТЕЛКА ДЕСИСЛАВА  НИКОЛОВА

 

 

ПЪРВО МЯСТО:

АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА НАЙДЕНОВА – 80 ТОЧКИ

V Б КЛАС,

ПРЕПОДАВАТЕЛ МИНА МИЛЕВА

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ДВЕТЕ АНГЛИЧАНКИ –

УЧИТЕЛ И УЧЕНИК

 

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА

ЕЛЕАЗАРА АЛЕКСАНДРОВА АЛЕКСАНДРОВА – VІІ КЛАС – 77 ТОЧКИ – ТРЕТО МЯСТО И ЗА

ПРЕПОДАВАТЕЛЯ

МИЛЕНА МЕТОДИЕВА

"ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ" 2015

ПЪРВО МЯСТО ЗА ГЕОРГИ КОЛЕВ ОТ І КЛАС

ПЪРВО МЯСТО ЗА ДЕНИЦА ВАСИЛЕВА ОТ ІІІ КЛАС

ПЪРВО МЯСТО ЗА СТИЛИЯН ВАСИЛЕВ ОТ V Б КЛАС

ПЪРВО МЯСТО   ЗА  ДЕЯН  МИЛЧЕВ ОТ VІ КЛАС

ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

 

Списък на участниците в математическо състезание "Евр.   Кенгуру" - 2015 година
             
No по ред Име, фамилия Училище Град Област Клас Точки   в низходящ ред
1 Георги Колев ОУ "Иван   Рилски" Перник Перник 1 60
2 Антон Димитров 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 55
3 Константин Георгиев 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 50
4 Кристина Павлова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 50
5 Виктория Панкева 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 45
6 Елина Петрова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 45
7 Никола Мартинов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 45
8 Ивайло Иванов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 40
9 Марио Данков 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 35
10 Михаил Бойков 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 35
11 Симеон Йорданов ОУ "Иван   Рилски" Перник Перник 1 35
12 Александър Зарев 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 25
13 Краси Савов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 25
14 Роберто Асенов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 25
15 Кристиян   Спасов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 20
16 Константин Костов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 15
17 Кристина Симеонова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 15
18 Сиана Златкова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 15
19 Георги Славчев 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 1 5

 

 

Списък на участниците в математическо състезание "Евр.   Кенгуру" - 2015 година
             
No по ред Име, фамилия Училище Град Област Клас Точки   в низходящ ред
1 Калоян Зашев 11 ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 100
2 Виктория Славчева 11 ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 85
3 Иво Захариев 12 ОУ"Васил   Левски" Перник Перник 2 85
4 Камен Каменов ОУ"Св.Иван   Рилски" Перник Перник 2 85
5 Борис Петков 11 ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 80
6 Преслава   Симеонова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 80
7 Андреа Иванова ОУ"Св.Иван   Рилски" Перник Перник 2 75
8 Виктор Росенов 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 75
9 Филип Гигов 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 75
10 Юлиян Портиченко 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 75
11 Елена Стратиева 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 70
12 Калоян Иванов 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 65
13 Давид Станимиров 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 60
14 Йоан Здравков 10   ОУ"Ал.Константинов" Перник Перник 2 60
15 Никол   Делчова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 55
16 Яница Трендафилова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 55
17 Моника Григорова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 50
18 Мирослав Мирчев 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 50
19 Александра Ивайлова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 45
20 Вероника Добринова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 45
21 Йоана Йотова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 45
22 Дария Христова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 45
23 Йвайло Георгиев 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 35
24 Никол Андонова 11ОУ"Елин   Пелин" Перник Перник 2 35
25 Йоан Александров ОУ"Св.Иван   Рилски" Перник Перник 2 25

 

Списък на участниците в математическо състезание "Евр.   Кенгуру" - 2015 година
             
No по ред Име, фамилия Училище Град Област Клас Точки   в низходящ ред
1 Деница Василева ОУ "Св.Иван   Рилски" Перник Перник 3 100
2 Николай Йорданов ОУ "Св.Иван   Рилски" Перник Перник 3 80
3 Деян Ботев 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 65
4 Веселин Тодоров 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 60
5 Ивелина Йорданова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 60
6 Калин Симеонов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 55
7 Мартин Николаев 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 55
8 Викторио Миланов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 55
9 Мартин Младенов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 50
10 Драгомир Попов 10 ОУ "Алеко   Константинов" Перник Перник 3 45
11 Весел Тасков 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 40
12 Виктория Трендафилова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 40
13 Лора Петрова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 40
14 Стефани Петрусиева 7 ОУ "Георги   Ст.Раковски" Перник Перник 3 40
15 Александър Петров 7 ОУ "Георги   Ст.Раковски" Перник Перник 3 30
16 Иван Кръстев 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 35
17 Красимира   Владимирова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 30
18 Ванеса Боянова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 30
19 Даниел Андонов ОУ "Св.Иван   Рилски" Перник Перник 3 30
20 Симеон Кирилов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 3 20

 

Списък на участниците в математическо състезание "Евр.   Кенгуру" - 2015 година
             
No по ред Име, фамилия Училище Град Област Клас Точки   в низходящ ред
1 Стилиян Василев ОУ " Иван   Рилски" Перник Перник 5 95
2 Калина Захариева 12 ОУ " Васил   Левски" Перник Перник 5 65
3 Мартин Александров 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 60
4 Максим Урдев 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 60
5 Мартин Венев 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 60
6 Моника Велчева 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 55
7 Беатрис Николова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 45
8 Екатерина Гечева 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 45
9 Димана Петрова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 40
10 Мартин Томов 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 40
11 Карина   Чапкънова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 35
12 Яна Петрова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 35
13 Каталина Андонова 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 30
14 Елизабет Славчева 11 ОУ "Елин   Пелин" Перник Перник 5 25

Списък на участниците в математическо състезание "Евр.   Кенгуру" - 2015 година

             
No по ред Име, фамилия Училище Град Област Клас Точки   в низходящ ред
1 Деян Милчев ОУ "Св. Иван   Рилски" Перник Перник 6 125
2 Слави Асенов ОУ "Св. Иван   Рилски" Перник Перник 6 95

 

Още статии...